WHATSAPP NASIL YÜKLENİR

Dünya genelinde en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp artık sesli görüntülü ve yazılı mesaj desteği ile birlikte tüm özelliklere sahip en popüler mesajlaşma uygulaması haline geldi. Ücretsiz olan WhatsApp mesajlaşma uygulaması ile dilediğiniz kadar sohbet edebilirsiniz.

Çevrenizdekilerle ücretsiz bir şekilde mesajlaşmak istediğinizde bu noktada Whatsapp devreye girmektedir. Facebook tarafından satın alınan Whatsapp, gelişen yapısıyla her geçen gün özelliklerine yenilerini eklemektedir. İnternete bağlı olduğunuz her ortamda cep telefonu, tablet veya bilgisayarınızdan arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, fotoğraf veya dosya gönderebilir hatta ücretsiz bir şekilde sesli arama(telefon görüşmesi) yapabilirsiniz.

Android, Symbian ve Windows işletim sistemine sahip mobil cihazlar, iPhone ve Nokia telefonlarda ücretsiz bir şekilde kullanılabilen Whatsapp ile artık web tarayıcınız üzerinden de mesajlaşabilmeniz mümkün. “Whatsapp Web” olarak adlandırılan sistem sayesinde telefonunuz ile bilgisayarınızı senkronize ederek bilgisayarınız üzerinden arkadaşlarınızla mesajlaşabilir, sınırsız fotoğraf-video gönderebilir ve Whatsapp grupları oluşturabilirsiniz.